EN ÇOK SORULAN SORULAR

Kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme yöntemleriyle sipariş oluşturabilirsiniz 75 ₺ ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Retro Ahşap posterlerin adeti 9,99₺ (20×30 cm 3 mm mdf üzerine basılmaktadır) arkalarında çift taraflı bantlarını yanında gönderiyoruz, gönderimler şeffaf kargo ile yapılmaktadır. saat 14’e kadar verilen siparişleriniz günlük olarak Aras kargoyla gönderilmektedir.

Ürünleri duvara nasıl asabilirim ?

Ürünler 20×30 cm 3 mm Ahşap mdf üzerine baskıdır. çift taraflı bantlarla duvara yapıştırılıyor. firmamızdan siparişini verdiğiniz posterlerin arkasında hazır bir şekilde elinize ulaşmış olacak ve oldukça da güçlü bantlar sayesinde duvarınıza rahatça asabilirsiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet kapıda ödeme NAKİT web sitemizde vardır.

Kapıda ödeme KREDİ KARTI anlaşmamız yoktur.

Kapıda ödeme ek ücreti 8 tl’dir kargo taşıma ücreti 19.50 tl’dir bu iki ödeme birbirinden farklıdır.

Evet vardır kargo firması alıcı ile satıcı arasındaki tahsilat karşılığında kargo firmaları komisyon almaktadır. komisyon ücreti 8 tl’dir firmamızla alakası yoktur.

KAPIDA KREDİ KARTI ÖDEMESİ yoktur

ÜCRETSİZ KARGO 75 tl ve üzeri siparişlerde kargo taşıma ücretini firmamız karşılamaktadır.

ARAS KARGO TAŞIMA ÜCRETİ 19.50 tl’dir

KAPIDA ÖDEME NAKİT YÖNTEMİ Web sitemizde 70 tl aşağısında KAPIDA ÖDEME siparişi oluşturulmamaktadır. fakat 70 tl altında sipariş oluşturmak isterseniz ödeme yöntemini kredi kartı yada banka kartı seçerek siparişinizi yine de oluşturabilirsiniz. 70 TL üzerinde sepet tutarınızda kapıda ödeme yöntemi sistemsel olarak açılır.

Ürünler ne zaman elimizde olur? kargo süreci nedir?

Posterler hafta içi her gün saat 15:00’e kadar hazırlanıp gün içinde ARAS kargoya teslim edilir teslimat süresi İzmir çıkışlı olduğu için ANKARA İSTANBUL 1 gün içinde teslim olur fakat güneydoğu, doğu ve Karadeniz bölgesi 2 ile 4 gün içinde teslim olur. Sipariş sürecini, sipariş takibine tıkladığınızda sipariş kodunuzla ve sipariş oluştururken kullandığınız e mail adresiyle kontrol edebilirsiniz. Sipariş kodunuz ve sipariş detaylarınız bilmiyorsanız genellikle gereksiz e mail kutusuna düşer kargo takip numaraları web sitesine akşam 19 00 da işlenir

Kişiye özel yapıyor musunuz?

Kişiye özel tasarım maalesef yapamamaktayız oldukça toptan ve perakende satışlarımızdan dolayı vakit ayıramıyoruz

Size Nasıl Güvenebilirim?

Ürünlerimiz şeffaf kargo paketiyle gönderilmektedir. kuryeden ürünleri teslim almadan önce görebilir ve ürünlerin adetini sayarak kontrol edebilirsiniz. herhangi bir sorunda firmamızla iletişime geçip sorularınızı sesli olarak cevaplayabiliriz ve sipariş veren müşterilerimiz 2. kez yada 3. kez tekrar sipariş vermektedirler.

İade veya Değişim Var mı?

Posterleri siz sipariş verdikten sonra siparişinize özel basılıp baskıya gönderildiğinden iade veya değişim yoktur. fakat hasarlı gelen ürünlerde yenisi derhal ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

  • 20×30 cm ahşap poster
  • 16×30 cm şair edebiyat
  • 20×10 mini boy 6 lı set
  • 9X9 cm ahşap bardak altıkları 6 lı set
  • 70×100 cm kuşe baskı parlak selefonlu
  • 35×45 cm kuşe baskı selefonlu ( pek yakında )

NOT : Web sitemizde ürünleri rahatça bulabilmek için kategorileri tıklayabilir ilgi alanınıza göre kategorileri seçip daha sonra aratarak aradığınız posterleri rahatça bulabilirsiniz.

KATEGORİ ÇEŞİTLERİMİZ